Uncategorized

Różnica wieku w parze

Różnica wieku w parze

Jednym z banałów, które nie przeszły jeszcze bariery moralności panujące jest różnica wieku w parze, ale nie ma znaczenia, czy to mężczyzna jest starszy, w tym przypadku różnica jest powszechnie tolerowane, rzeczywiście marszczy się przez wielu, jeśli nawet nie jest wymagane w niektórych kulturach, takich jak islam, gdzie dziewczęta poniżej 10 roku życia są zmuszeni do małżeństwa mężczyzn w każdym wieku, nawet starszych, brzydkie i sdentati.

Z drugiej strony, w tych krajach kobieta jest uważana za każdy inny przedmiot, dlatego jej myśli, uczucia i emocje nie są nawet postrzegane, jeśli nawet nie są tolerowane.

Jak radzić sobie z negatywnymi wyrokami

Jak radzić sobie z negatywnymi wyrokamiPierwszą rzeczą, para w różnym wieku musi stawić czoła są opinie wszystkich, od obserwacji dezaprobaty tych znanych, takich jak członkowie rodziny i krewnych i przyjaciół, aż do oczu dociekliwych i spezzanti przechodniów, nieznanych ludzi, ale to cieszy się świat krytykować inne, w takich przypadkach, mówię, że zawsze zrobić, aby zrekompensować nieszczęście, które nosisz w swoich decyzjach zgodnie z i trywialne.

Ponieważ w końcu wybór, aby zrobić coś innego od innych, wiąże się z dużą dawką odwagi i lekkomyślności, to, co wszyscy powinniśmy wybrać sercem i kierować się namiętnościami, a nie powodami narzuconymi przez społeczeństwo i podążanymi z obawy przed krytycznym osądem innych.

Głupcy nie są tymi, którzy żyją swobodnie, prawdziwymi głupcami są ci, którzy żyją w klatce przez przestarzałe przekonania i moralność, przestarzałe, ale które służą do utrzymania papierowego postumentu, który niektórzy perbeniści budują pod sobą, aby nie zdawać sobie sprawy z banalności swojego życia i swoich wyborów.

Nie zapomnij o wspaniałym wstępnym cytacie Lwa Tołstoja w jego ponadczasowej powieści “Anna Karenina”: “wszystkie szczęśliwe rodziny przypominają się nawzajem. Każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób.”

I w tym zdaniu jest esencja Wielkiej prawdy, a mianowicie, że szczęśliwe rodziny i doskonałe nie istnieją, ale są te, które są niedoskonałe, nie zawsze szczęśliwe, ale nadal pogodne i z dobrą równowagą, które sprawiają, że różnią się od tych pozornie szczęśliwych, które w rzeczywistości nie są, a wszystko w dokładnie taki sam sposób nędzy.

To było przeznaczone do komunikowania wielki rosyjski powieściopisarz, bezużyteczne, aby spróbować i absolutne szczęście, które nie istnieje, to czysta iluzja, trzeba dokonać świadomych wyborów, z sercem, które spotykają się i dać nam to, czego potrzebujemy, cała reszta jest zbędne i możemy zrobić bez, recenzje i negatywną krytykę zawarte.

Dlaczego warto wybrać starszego partnera

Dlaczego warto wybrać starszego partneraOsoba w określonym wieku, a w każdym razie starsza od rówieśników, jest coraz bardziej dojrzała, bardziej stabilna i jest w stanie zapewnić pewną niezawodność, a to gwarantuje bezpieczeństwo tym, którzy pewne te odniesienia w partnerze.

W psychologii odniesienia do partnera lub towarzysza wielu lat w kilku przypomina symbolicznie, rodzica, z którym mieli pewną symbiotyczną relację, złożoną z miłości, oddania i zaufania, więc naturalne jest, aby osoba szukała tych samych warunków u partnera, mogła czuć się zapewniona i uspokojona w ten sam sposób.

Tak więc wiele kobiet woli dojrzałość i doświadczenie, aby czuć się kompletnym, z dojrzałym mężczyzną po stronie, która będzie dobra, stabilna, bezpieczna, niezawodna dla życia, zarówno z sentymentalnego aspektu w gospodarce, nie dla venalità, ale dlatego, że stabilność człowieka, który jest już ustanowiony przez profesjonalistów z większym poczuciem bezpieczeństwa młodego człowieka bez pracy lub w ciągłej ewolucji i zmian.

W dzisiejszych czasach, jak zawsze, stabilność gospodarcza jest synonimem bezpieczeństwa, jest to niezaprzeczalne, a bezpieczeństwo przynosi dobrobyt i szczęście.

Skończmy z tymi pieniędzmi nie sprawia szczęścia, ponieważ rzeczywistość jest bardzo inna, bez pieniędzy, są problemy ekonomiczne, trudności pojawiają się kryzys, który prowadzi do rozpadu związku, nie stać Cię na nic, nawet na zdrowie (i spróbuj być chory i nie ma pieniędzy, aby dbać o i wtedy będziemy rozmawiać), a następnie pieniądze i stabilność ekonomiczna są podstawą do pokojowego i stabilnego, jeśli jest miłość, powiedziałbym, że jest całość.

Dla mężczyzny, który wybiera dojrzałą kobietę, dotyczy to dokładnie tego samego. Istnieją różne motywacje, które napędzają mężczyzn i kobiety do poszukiwania młodszego partnera.

Młodość reprezentuje pasję, zmysłowość, chęć zabawy i zabawy, chęć powrotu młodych, podążających za młodzieńczymi skłonnościami, egzorcyzmujących czas, który mija i lata, które nieubłaganie wzrastają.

Z drugiej strony młodszy kochanek przywraca ten młodzieńczy migotanie, które było postrzegane tylko w poprzednim wieku i dlatego idzie w poszukiwaniu tego samego pragnienia życia, z emocjami i namiętnościami przeszłości.

Jednak zwykle łatwiej jest znaleźć wybór kobiety ze starszym partnerem i wybór mężczyzny z młodszym partnerem.

Jeśli kobieta w starszym mężczyźnie szuka dojrzałości, bezpieczeństwa i niezawodności, mężczyzna w młodym towarzyszu szuka swojej młodości, a tym samym oczyszcza strach przed starzeniem się i nie jest już mężczyzną, atrakcyjnym, aktywnym seksualnie.

W ten sposób młoda kobieta uspokaja mężczyznę o jego cechach seksualnych i jego zdolności do bycia energicznym i aktywnym, stymulowanym i z pragnieniem, aby czuć się jeszcze młodym mężczyzną.

Jaka jest idealna różnica wieku

Jaka jest idealna różnica wiekuKilka badań szukało odpowiedzi na to, jaka jest idealna różnica wieku między partnerami, aby zapewnić trwałą stabilność w czasie.

W badaniu oceniano wskaźniki rozpadu na podstawie lat, które oddzielały partnerów. Jeśli różnica wynosi 5 lat, ryzyko wynosi około 18%. W ciągu 10 lat wzrasta do 39%. Z różnicą 20 lat katastrofa: 95%.

Wydawałoby się, że aby życie pary było spokojne, to rok lub trochę więcej. Poprzednie badanie angielskiego na ten sam temat doprowadziło do wniosku, że mężczyzna i kobieta powinni “przejść” 4 lata, aby być szczęśliwymi. Oblicz je, które należy uzupełnić o inne warianty. Od sytuacji ekonomicznej, do strony charakteru, doobecność lub nie Dzieci.

Krótko mówiąc, pomijając wyjątki, nauka twierdzi, że istnieje idealna luka, która zwiększa szanse powodzenia związku. Kiedy “rozdzielić” parę jest tylko jeden rok, szansa na zerwanie wynosi tylko 3%.

Hugo Mialon, jeden z badaczy, zwraca uwagę: “typy par z silnymi różnicami wiekowymi, mogą także odejść z innych powodów”. Mialon, wspólnie z Prof. Franciszkiem, opublikował wyniki badań pod tytułem “diament jest na zawsze i inne baśnie: związek między wydatkami celebracji małżeństwa a czasem trwania związku małżeńskiego”.

Dwaj badacze odkryli, że tylko 1% Kobiet uważało, że idealny związek był z młodszym mężczyzną. Większość mężczyzn raczej wątpiła w stanie się chłopcem-zabawką, tak bardzo, że tylko 2% wolałoby być ze starszą kobietą.

Mialon i Francis badali również dane, takie jak cechy demograficzne i długość związku w małżeństwach. Dodatkowe utwory, aby w sposób statystyczny potwierdzić, jak duża różnica wieku może prowadzić do (prawie) pewnego kryzysu miłości. Różnica wieku w miłości nie jest koniecznie czynnikiem negatywnym, ale ukrywa elementy psychologiczne, których nie należy lekceważyć.

Leave a Reply